VB Computer Shop Online   

   Alle promotie prijzen alle producenten op één (grote) rij Paginanr: F0010100
Kunt u een artikel niet vinden? Geef hier één of meer trefwoorden in:

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    Promotie prijzen alle producenten
APCAP9618 SmartSlot Ethernet Web/SNMP Management & Environmental 280,00IN
 Monitoring card & modem 
 APCSMC1000IC Smart-UPS C 1000VA LCD 230V with SmartConnect 324,00
APCSMC1500I Smart-UPS C 1500VA LCD 230V. tower model 436,00
 APCSMT1000IC Smart-UPS 1000VA LCD 230V with SmartConnect 378,00
APCSMX1000I Smart-UPS X 1000VA Rack/TOWER LCD 230V 553,00
APCSMX1500RMI2UNC Smart-UPS X 1500VA Rack/Tower LCD 230V w Network Card 1.177,00IN
APCSMX3000RMHV2UNC Smart-UPS X 3000VA Rack/TOWER LCD 200-240V w NETWORK CARD 1.826,00
APCSRT3000XLI SMART-UPS SRT 3000VA 230V 1.457,00
APCSRT5KRMXLI SMART-UPS SRT 5000VA RM 230V 2.643,00
APCSRT5KXLI SMART-UPS SRT 5000VA 230V 2.502,00
APCSRT6KRMXLI SMART-UPS SRT 6000VA RM 230V 2.979,00
APCSRT8KXLI SMART-UPS SRT 8000VA 230V 3.682,00
 ASMDN19SETS4 Installation screws set 4pcs 50XM6 screws nuts washers 0,25
 ASMDN9005N DIGITUS CAT6 MODULAR WALL OUTLET SHIELDED 6,13
 2x RJ45 8P8C LSA Flush Mount 
 ASMDN9006N DIGITUS CAT6 MODULAR WALL OUTLET SHIELDED 6,52
 2x RJ45 8p8c LSA Surface Mount 
 BCOR9861510EUR9861500D01 K/ClickShare CS-100+ClickShare button 966,00
 BCOR9861520EU ClickShare CSE-200 1.622,00
BLKF2N02810 Cable Replacement/Switchbox VGA/SVGA HD DB15 male to male 3m 4,84NS
 CAN0386C005BUN CLI-571 C/M/Y/BK MULTI Blister without Security + GP 501 Glossy 39,98
 Photo Paper 
 CAN4529B001BUN PGI-525 PGBK / black ink + MP-101 A4 5 Sheet / Matte Photo Paper 15,45
CISACS1900RM19 Rack Mount Kit for 1921 1905 58,51
CISACS890RM19 RackMount Kit FOR 890 58,51IN
 CISAIRACCAMK1 1550 Directional Antenna Mount Kit 142,00
 CISAIRANT2524DBR 2.4 GHZ 2DBI/5 GHZ 4 DBI DIPOLEACCS ANT. BLK RP-TNC 24,84
 CISAIRANT2524DGR 2.4 GHz 2dBi/5 GHz 4dBi Ant. 24,84
 CISAIRANT2524V4CR 2.4GHz 2dBi/5GHz 4dBi Ceiling Mount Omni Ant. 4-port RP-TNC 214,00
 CISAIRANT2547VGN Antenna/2.4GHz 4dBi/5GHz 7dBi Dual Band 191,00
CISAIRANT2547VN 2.4GHz4dBi/5GHz 7dBi DualBand Omni Antenna 149,00
 CISAIRANT2566P4WR 2.4 GHz 6 dBi/5 GHz 6 dBi Directional Ant. 4-port RP-TNC 300,00
 CISAIRANT2568VGN 2.4 GHZ 6DBI/5 GHZ 8DBI DUAL BAND OMNI ANT. GRAY N CONN. 209,00
CISAIRANT5160NPR Wireles/5 GHz 6 dBi 802.11n direct anten 151,00
 CISAIRAP2702IUXK9 802.11AC AP W/CLEANAIR 3X4:3SS MOD INT ANT UNIVERSAL 595,00
 CISAIRAP2802EEK9C AP/802.11ac W2 AP w/CA 3x4:3 Ext Ant E 616,00
 CISAIRAP3702IUXK9C AP/802.11ac 4x4:3SS w/CleanAir Int Ant 692,00
 CISAIRAP3802EEK9 802.11ac W2 AP w/CA 4x4:3 Mod Ext Ant mGig -E Domain 685,00
 CISAIRAP3802IEK9 802.11ac W2 AP w/CA 4x43 Mod Int Ant mGig E Domain 684,00
 CISAIRAP3802PEK9 802.11ac W2 AP w/CA 4x4:3 Mod Pro Ext Ant mGig -E Domain 813,00
 CISAIRCAP1532IEK9 802.11n Low-Profile Outdoor AP Internal Ant. E Reg Dom. 543,00
 CISAIRCAP1702IEK9 802.11ac CAP 3x3:2SSInt Ant E Reg Domain 277,00
 CISAIRCAP2702EEK9 Aironet 2702e 802.11ac CAP w/CleanAir 3x4 3SS Ext Ant E Domain 499,00
 CISAIRCAP2702IEK9 Aironet 2702i 802.11ac CAP w/CleanAir 3x4 3SS Int Ant E Reg Domain 457,00
 CISAIRCAP3702EEK9 802.11ac Ctrlr AP 4x4:3SS w CleanAir/Ext Ant/E Reg Domain 718,00
 CISAIRCAP3702IEK9 02.11ac Ctrlr AP 4x4 3SS w CleanAir/Int Ant/E Reg Domain 615,00
CISAIRCT25045K9 2504 Wireless Controller w/5 AP Licenses 541,00
CISAIRPWRB Power SPLY:100-240 VAC OUT: 48VDC 380 MA:1130 1140 1240 1300 30,36
 CISAIRPWRC Power Adapter (AC/DC) Indoor AP700W 35,64
 CISAIRPWRINJ6 POWER INJECTOR 802.3AT FOR AIRONET ACCESS POINTS - New Retail 63,60
 CISASA5506RACKMNT ASA 5506-X RACKMOUNT KIT - New Retail 182,00
 CISASA5506SECBUNK9 ASA 5506 WITH FIREPOWER SERVICES AND SEC PLUS LICENSE 641,00
 CISASA5555K9 ASA 5555-X with SW 8GE Data 1GE Mgmt AC 3DES/AES 10.516,00
 CISC2901AXK9 2901 w/2 GE 4 EHWIC 256MB CF 2.GB DRAM IPB SEC AX 1.805,00
 CISC2901VSECCUBEK9 C2901 VSEC CUBE Bundle PVDM3-16 UC SEC 2.184,00EN
CISC2901VSECK9 2901 Voice SEC. Bundle PVDM3-16 UC AND SEC License P 2.132,00EN
 CISC2911VSECCUBEK9 Router/C2911 UC SEC CUBE Bundle PVDM3-16 2.497,00
CISC2911VSECK9 2911 Voice SEC. Bundle PVDM3-16 UC AND SEC License P 2.538,00IN
 CISC2921VSECCUBEK9 C2921 VSEC CUBE Bundle PVDM3-32 UC SEC LIC FL-CUBEE-25 IN 3.006,00
CISC2921VSECK9 2921 Voice SEC. Bundle PVDM3-32 UC AND SEC License P 3.039,00IN
 CISC3650STACKKIT Catalyst 3650 Stack Module Spare 620,00
 CISC3850NM410G Catalyst 3850 4 x 10GE Network Module 1.541,00
 CISC3850RACKKIT Rack Mount Kit/Cat 3850 19 23 24in ETSI 126,00
CISC3925CMESRSTK9 3925 Voice Bundle W/ PVDM3-64 FL-CME-SRST-25 UC License PAK 5.280,00EN
 CISC4KXPWR750ACF Catalyst 4500X 750W AC back to front cooling power supply 937,00
 CISC819HG7K9 C819 Secure Hardened M2M GW (non-US) 3.7G HSPA+ R7 SMS/GPS 1.016,00
 CISC867VAEWEK9 860VAE Series Integrated Services Router with WiFi 350,00
 CISC881G4GGAK9 Secure FE Router (non-US) 4G LTE / HSPA+ w/ SMS/GPS 1.049,00
 CISC881VK9 Cisco881 FE WAN 4 FXS 2BRI 1FXO 633,00
 CISC881WDEK9 C881 Secure Router WAN FE w/ Dual Radio ETSI WLAN 752,00
 CISC881WEK9 881 Eth Sec Router with 802.11n ETSI Compliant 616,00
 CISC886VAWEK9 886VA VDSL2/ADSL2+ over ISDN W/ 802.11n ETSI Comp 616,00
 CISC887VAK9 880 Series Integrated Services Routers 260,00
 CISC887VAMK9 887 VDSL/ADSL Annex M over POTS Multi-mode Router 341,00
 CISC888K9 880 Series Integrated Services Routers 436,00
CISCABSPWR150CM Catalyst 3750X Stack Power Cable 150 CM Spare 81,40IN
CISCABSTKE05M BLADESwitch 0.5M STACKING Cable va 45,73 **
CISCABSTKE1M BladeSwitch 1M Stack Cable 89,04
CISCABSTKE3M Cable/3m BladeSwitch Stack Cable Spare 130,00
CISCO2951K9 2951 W/3 GE 4 EHWIC 3 DSP 2 SM 256MB CF 512MB DRAM IPB 4.165,00EN
CISCO2951SECK9 2951 Security Bundle W/ SEC License PAK 4.660,00EN
CISCO3925K9 3925 W/SPE100 3GE 4EHWIC 4DSP 2SM 256MBCF 1GBDRAM IPB 4.361,00EN
 CISCP7811K9 UC Phone 7811 83,95
 CISCP7841K9 UP Phone 7841 136,00
CISCP7945G IP Phone 7945 GIG Ethernet COLOR 278,00IN
CISCP7975G IP Phone 7975 GIG Ethernet COLOR 412,00IN
 CISCP8811K9 IP Phone 8811 Series 169,00
 CISCP8831EUK9 8831 IP phone EU and Australia DECT Frequency 609,00
 CISCP8841K9 UC Phone 8841 198,00
 CISCP8861K9 UC Phone 8861 302,00
 CISCP8865K9 IP Phone 8865 304,00
 CISEHWIC1GESFPCU EHWIC 1 PORT Dual MODE SFP (10M/100M/1G)Spare 394,00
CISEHWIC4ESG Four port 10/100/1000 Ethernet Switch Interface card 241,00
CISEHWICD8ESGP Eight port 10/100/1000 Ethernet Switch Interface card w/ PoE 536,00
 CISIE20004TSL Switch/IE 4 10/100 2 FE SFP Lite 427,00
 CISIE20008TCGB Switch/IE 8 10/100 2 T/SFP base 732,00
 CISQSFPH40GCU3M Passive Copper Cable 3m 130,00
 CISSF30024PPK9EU CSB SF300-24PP 24-port 10/100 PoE+ Managed Switch w/Gig Uplink 347,00
CISSFP10GSR 10GBASE-SR SFP Module 359,00IN
 CISSFPH10GBCU15M 10GBASE-CU SFP+ Cable 1.5 Meter 50,16
 CISSFPH10GBCU25M Cable/10GBASE-CU SFP+ Cable 2.5 Meter 52,80
 CISSFPH10GBCU2M 10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter 48,84
 CISSG30028PPK9EU CSB SG300-28PP 28-port Gigabit PoE+ Managed Switch 450,00
 CISSG30052PK9EU SG 300-52P 52-port Gigabit PoE Managed Switch 920,00
 CISSG50052MPK9G5 CSB SG500-52MP 52-port Gigabit Max PoE+ Stackable Managed 1.603,00
CISSG50052PK9G5 Switch/SG500-52P 52Pt Gbit POE StackMngd 1.103,00
CISSG500X24K9G5 Switch/24Prt Gig w/4Prt 10Gbit StackMngd 814,00
CISSG500X48K9G5 Switch/48Prt Gig w/4Prt 10Gbit StackMngd 1.539,00
CISSG500X48PK9G5 Switch/48Prt Gb POE w/4Prt 10G StackMngd 1.746,00
CISWSC296024LCS Catalyst 2960 24 10/100 8 POE + 2 T/SFP LAN LITE IMAGE 423,00EN
CISWSC296024PCL Catalyst 2960 24 10/100 POE + 2 T/SFP LAN BASE Image 926,00EN
CISWSC296024PCS Catalyst 2960 24 10/100 POE + 2T/SFP LAN LITE IMAGE 692,00EN
CISWSC296024TCL Catalyst 2960 24 10/100 + 2T/SFP LAN Base Image 491,00EN
CISWSC296024TCS Catalyst 2960 24 10/100+2 T/SFP LAN LiteIm 281,00EN
CISWSC296048PSTL Catalyst 2960 48 10/100 POE + 2 1000BT +2 SFP LAN BASE Image 1.512,00IN
CISWSC296048PSTS Catalyst 2960 48 10/100 POE + 2 1000BT +2SFP LITE IMAGE 1.172,00EN
CISWSC296048TCL Catalyst 2960 48 10/100 + 2 T/SFP LAN Base Image 905,00EN
CISWSC296048TCS Catalyst 2960 48 10/10pts+2 T/SFP LAN Lite 481,00EN
CISWSC2960C8PCL Catalyst 2960C Switch 8 FE PoE 2 x Dual Uplink Lan Base 399,00
CISWSC2960C8TCL Catalyst 2960C Switch 8 FE 2 x Dual Uplink Lan Base 331,00
CISWSC2960C8TCS Catalyst 2960C Switch 8 FE 2x Dual Uplink Lan Lite 277,00
CISWSC2960CPD8PTL Catalyst 2960C PD PSE Switch 8 FE PoE 2 x 1G LAN Base 410,00
CISWSC2960CPD8TTL Catalyst 2960C PD Switch 8 FE 2 x 1G LAN Base 363,00
 CISWSC2960CX8TCL Catalyst 2960-CX 8 Port Data Lan Base 423,00
 CISWSC2960X24PSQL Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 92W 2xSFP + 2x1GBT LAN Base 1.225,00
 CISWSC2960X24TSLL Catalyst 2960-X 24 GigE 2 x 1G SFP 732,00
 CISWSC2960X48LPDL Switch/Cat 2960-X 48GigE 370W 2x10G SFP+ 2.497,00
 CISWSC2960X48TDL Switch/Cat 2960-X 48GigE 2x10G SFP+ Base 2.119,00
 CISWSC2960X48TSLL Catalyst 2960-X 48 GigE 2 x 1G SFP 1.285,00
 CISWSC2960XR24PDI Switch/Catalyst 2960-XR 24 GigE PoE 370W 2.458,00
 CISWSC2960XR24PSI Switch/Catalyst 2960-XR 24 GigE PoE 370W 1.929,00
 CISWSC2960XR48FPSI Catalyst 2960-XR 48 GigE PoE 740W 4x1G SFP IP Lite 3.671,00
 CISWSC2960XR48LPDI Switch/Catalyst 2960-XR 48 GigE PoE 370W 3.822,00
 CISWSC2960XR48TDI Switch/Catalyst 2960-XR 48 GigE 2 x 10G 3.293,00
 CISWSC3560CX12PCS Catalyst 3560-CX 12 Port PoE IP Base 828,00
 CISWSC3560CX12PDS Catalyst 3560-CX 12 Port PoE 10G Uplinks IP Base 926,00
 CISWSC3560CX12TCS Catalyst 3560-CX 12 Port Data IP Base 731,00
 CISWSC3560CX8TCS Catalyst 3560-CX 8 Port Data IP Base 537,00
 CISWSC365024PDE Catalyst 3650 24 Port PoE 2x10G UPL IP Services 4.333,00
 CISWSC365024PDS Catalyst 3650 24 Port PoE 2x10G UPL IP Base 2.832,00
 CISWSC365024PSS Catalyst 3650 24 Port PoE 4x1G Uplink IP Base 1.906,00
 CISWSC365024TDS Catalyst 3650 24 Port Data 2x10G UPL IP Base 2.179,00
 CISWSC365024TSS Catalyst 3650 24 Port Data 4x1G Uplink IP Base 1.662,00
 CISWSC365048FDL Catalyst 3650 48 Port Full PoE 2x10G UPL LAN Base 4.100,00
 CISWSC365048FDS Catalyst 3650 48 Port Full PoE 2x10G UPL IP Base 4.519,00
 CISWSC365048FQE Catalyst 3650 48 Port Full PoE 4x10G UPL IPServices 8.163,00
 CISWSC365048FSE Catalyst 3650 48 Port Full PoE 4x1G Uplink IP Services 6.451,00
 CISWSC365048PDE Catalyst 3650 48 Port PoE 2x10G UPL IP Services 7.967,00
 CISWSC365048PDL Catalyst 3650 48 Port PoE 2x10G UPL LAN Base 3.497,00
 CISWSC365048PSL Catalyst 3650 48 Port PoE 4x1G Uplink LAN Base 2.870,00
 CISWSC365048PSS Catalyst 3650 48 Port PoE 4x1G Uplink IP Base 3.579,00
 CISWSC365048TDL Catalyst 3650 48 Port Data 2x10G UPL LAN Base 2.825,00
 CISWSC365048TSE Catalyst 3650 48 Port Data 4x1G Uplink IP Services 5.504,00
 CISWSC365048TSS Catalyst 3650 48 Port Data 4x1G Uplink IP Base 3.050,00
 CISWSC385012SS Catalyst 3850 12 Port GE SFP IP Base 3.861,00
 CISWSC385012X48UL Catalyst 3850 48 Port 12mGig+36Gig 5.911,00
 CISWSC385012X48US Catalyst 3850 48 Port (12 mGig+36 Gig) UPoE IP Base 6.896,00
 CISWSC385012XSE Catalyst 3850 12 Port 10G Fiber IP Svcs 6.922,00
 CISWSC385016XSS Catalyst 3850 16 Port 10G Fiber IP Base 8.041,00
 CISWSC385024PL Catalyst 3850 24 Port PoE LAN Base 2.431,00
 CISWSC385024PS Catalyst 3850 24 Port PoE IP Base 2.792,00
 CISWSC385024SS Catalyst 3850 24 Port GE SFP IP Base 8.067,00
 CISWSC385024TL Catalyst 3850 24 Port Data LAN Base 2.105,00
 CISWSC385024TS Catalyst 3850 24 Port Data IP Base 2.510,00
 CISWSC385024XSE Catalyst 3850 24 Port 10G Fiber Switch IP Services 11.885,00
 CISWSC385024XUE Catalyst 3850 24 mGig Port UPoE IP Svcs 7.988,00
 CISWSC385024XUS Catalyst 3850 24 mGig Port UPoE IP Base 5.966,00
 CISWSC385032XSS Catalyst 3850 32 Port 10G Fiber IP Base 12.404,00
 CISWSC385048PL Catalyst 3850 48 Port PoE LAN Base 4.218,00
 CISWSC385048PS Catalyst 3850 48 Port PoE IP Base 5.244,00
CPQ455883B21 BladeSystem c-Class 10GB SR SFP Virtual Connect FLEX-10 ModuleS 215,00
CPQ462968B21 CACHE Module 256MB f Smart Array P212 123,00IN
CPQ572018B21 BLc VC-FC 8Gb 20-Port Opt Kit 2.251,00
CPQ592520B21 InfiniBand 4X QDR CONNECTX-2 PCIE G2 Dual port HCA 132,00
CPQ624189B21 HH SATA DVD ROM JB KIT 36,96
CPQ651281B21 Fibre Channel 8GB QMH2572 ADPTR 421,00
CPQ652232B21 12.7MM SATA DVD ROM JB KIT 46,20
CPQ656596B21 Ethernet 10Gb 2P 530T Adptr 387,00
CPQ658250B21 6125G/XG BLADE SWITCH OPT KIT 1.545,00
CPQ664046B21 Redundant Enablement Kit 76,50
CPQ665246B21 Ethernet 10Gb 2P 560M Mezz Adptr 407,00
CPQ700699B21 Ethernet 10Gb 2P 561FLR-T Adptr 251,00
CPQ708637B21 4GB 1Rx4 PC3-14900R-13 Kit 64,87
CPQ708643B21 32GB 4Rx4 PC3-14900L-13 Kit 685,00
CPQ718174B21 120GB 6G SATA VE 2.5in QR EB SSD 144,00
 CPQ726724B21 64GB 4Rx4 PC4-2133P-L Kit 1.215,00
CPQ726821B21 Smart Array P440/4G Controller 401,00
CPQ726897B21 Smart Array P840/4G Controller 566,00
 CPQ728629B21 32GB 2Rx4 PC4-2133P-R Kit 566,00
 CPQ748387B21 600GB 12G SAS 15K 2.5in SC 512e HDD 379,00
CPQ759208B21 300GB 12G SAS 15K 2.5in SC ENT HDD 213,00
CPQ781518B21 1.2TB 12G SAS 10K 2.5in SC ENT HDD 299,00
 CPQ788360B21 DL580 Gen9 12 DIMMs Memory Cartridge 323,00
 CPQ791034B21 1.8TB 12G SAS 10K 2.5i SC 512e HDD 399,00
 CPQ802578B21 200GB 12G SAS WI 2.5in SC SSD 1.009,00
 CPQ805353B21 HPE 32GB 2Rx4 PC4-2400T-L Kit 444,00
 CPQ832417B21 HPE 480GB SATA MU LFF SCC SSD 577,00
 CPQ869376B21 HPE 240GB SATA 6G RI SFF SC DS SSD 352,00
 CPQ872374B21 HPE 400GB SAS 12G MU SFF SC DS SSD 824,00
 CSRCSSDBRKT1 CORSAIR Bracket van 3,5 naar 2,5 inch geschikt voor SSD 5,55
DEL400AJRK 300GB 15K RPM SAS 12Gbps 2.5in Hot-p HD 184,00
DEL400ALUQ 1TB 7.2K RPM Near-Line SAS 12Gbps 2.5inHot-plug Hard 233,00
 DriveCusKit 
 FUJS26361F2391V1 DVI_A (male) to VGA (female) adapter 11,50
FUM17035 CD-R spindle25 52X 700MB 80MIN va 8,91 **
 GEBCCDVIBK6 DVI video cable single link 1.8 meter cable black 8,02
HP1FH47ATABB EliteDisplay E243 Monitor 165,00
 HP1FH48AAABB EliteDisplay E243m Monitor 190,00
 HP3KQ93EAABD Slice for Meeting Rooms G2 SRS EU 1.359,00
HPAJ717A 8GB LW B-series 10KM FC SFP+ 1 Pack 428,00IN
HPAJ762B 81E 8GB SP PCI-E FC HBA 329,00
HPAJ763B 82E 8GB DUAL-PORT PCI-E FC HBA 473,00
HPAJ764A 82Q 8GB Dual port PCI-E FC HBA 465,00
 HPAJ821C Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem 5.307,00
HPAK344A StorageWorks 81Q PCI-E FC HBA 333,00IN
HPAP872A M6612 600GB 6G SAS 15K 3.5IN HDD 339,00
HPAW524A D2700 146GB 6G SAS SFF 3.6TB Bundle 1.839,00
HPBD505A ILO ADV INCL 3YR TS U 1-SVR LIC 222,00
HPC0H27A MSL LTO-6 Ultr 6250 SAS Drive Upg Kit 2.740,00
HPC0H28A MSL LTO-6 ULTR 6250 FC DRIVE UPG KIT 3.214,00
 HPC8R23B HPE MSA 8Gb SW FC SFP 4pk XCVR 215,00
HPC8R25A MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP 4 Pk 716,00
 HPC8R25B HPE MSA 10Gb Short Range iSCSI 714,00
HPC8R38A SN1100E 16GB 1P FC HBA 552,00
HPE6U59ABE ILO Adv incl 1yr TS U E-LTU 113,00NS
HPE6U64ABE ILO Adv incl 3yr TS U E-LTU 236,00NS
 HPJ4859D Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR 102,00
 HPJ9150D Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR 165,00
HPJ9151A ProCurve 10-GBE SFP+ LR Transceiver 344,00
HPJ9152A ProCurve 10-GBE SFP+ LRM Transceiver 213,00
HPJ9547A 24-port 10/100 PoE+ v2 zl Module 495,002
HPJ9577A 3800 4-PORT STACKING Module 375,00
HPJ9579A 3800 3M STACKING Cable 273,00
HPJ9821A 5406R zl2 Switch 1.381,00
HPJ9822A 5412R zl2 Switch 2.499,00
HPJ9827A 5400R zl2 Management Module 1.039,00
HPJ9828A 5400R 700W PoE+zl2 Power Supply 430,00
 HPJ9986A 24p 10/100/1000BASE-T PoE+v3 zl2 Mod 1.140,00
 HPJ9988A 24p 1GbE SFP v3 zl2 Mod 742,00
 HPJ9992A 20p PoE+/1p 40GbE QSFP+v3 zl2 Mod 1.194,00
 HPJ9993A 8p 1G/10GbE SFP+v3 zl2 Mod 1.444,00
 HPJ9996A 2p 40GbE QSFP+v3 zl2 Mod 1.140,00
HPJ9F37A MSA 400GB 12G SAS ME 2.5in EM SSD 1.383,00
HPJ9F42A MSA 600GB 12G SAS 15K SFF (2.5in) Enterprise HDD 314,00
 HPJ9F46A MSA 600GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD 219,00
HPJ9V68A MSA 300GB 12G SAS 15K 3.5in CC HDD 301,00
HPJD089B X120 1G SFP RJ45 T Transceiver 128,00IN
HPJD092B X130 10G SFP+ LC SR Transceiver 172,00IN
HPJD093B X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver 572,00IN
HPJD094B X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 363,00IN
HPJD096C X240 10G SFP+ SFP+ 1.2M DAC CABLE va 80,34 **
HPJD119B X120 1G SFP LC LX Transceiver 145,00IN
HPJD367A Networking 2-PORT GBE SFP A5500/E4800 Module 141,00
HPJG994A 525 Wireless 802.11ac WW AP 365,00
 HPJH049A 527 802.11ac (WW) Unified Walljack 401,00
 HPJH156A HPE 5130/5510 10GBASE-T 2p Module 833,00
 HPJH157A HPE 5130/5510 10GbE SFP+ 2p Module 947,00
 HPJH325A HPE 5130 24G PoE+ 4SFP+ 1-slot HI Switch 1.980,00
 HPJL003A 5406R 44GT PoE+/4SFP+v3 zl2 Swch 3.489,00
 HPJL071A Aruba 3810M 24G 1-slot Swch 2.214,00
 HPJL073A Aruba 3810M 24G PoE+ 1-slot Swch 1.855,00
 HPJL074A Aruba 3810M 48G PoE+ 1-slot Swch 3.322,00
 HPJL075A Aruba 3810M 16SFP+ 2-slot Swch 5.488,00
 HPJL079A Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Module 1.355,00
 HPJL083A Aruba 3810M 4SFP+ Module 465,00
 HPJL084A Aruba 3810M 4-port Stacking Module 459,00
 HPJL256A HPE Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP+ Swch 1.869,00
 HPJL320A Aruba 2930M 24G PoE+ with 1-slot Switch 1.353,00
 HPJL322A Aruba 2930M 48G PoE+ 1-slot Switch 2.342,00
 HPJX954A Aruba IAP-207 (RW) Instant 2x2:2 11ac AP 193,00
 HPK2R80A MSA 2040 ES SAN DC SFF Storage 4.777,00
 HPK2R81A MSA 2040 ES SFF Chassis 1.230,00
 HPM0S86A D3700 1.2TB 12G 10K SAS SC 30TB Bndl 5.992,00
 HPN9X95A HPE MSA 400GB 12G SAS MU 2.5in SSD 835,00
 HPN9X96A MSA 800GB 12G SAS Mixed Use SFF (2.5in) SSD 1.686,00
HPQ6275AUUS USB Network Print Adapter 10/100 Base-TX 56,80IN
HPQR477A M6625 300GB 6G SAS 15K 2.5IN HDD 277,00
HPQR478A M6625 900GB 6G SAS 10K 2.5IN HDD 436,00
 HPQW971A SN1000Q 16Gb 1P FC HBA 607,00
HPQW972A SN1000Q 16Gb 2P FC HBA 788,00
HPVN567AA DisplayPort Cable Kit 14,72
IBM00AD075 IBM 1.2TB 10K 6Gbps SAS 2.5in G2HS HDD 373,00
IBM00AE916 N2226 SAS/SATA HBA for IBM System x 529,00
IBM00AG510 Intel I350-T2 2xGbE BaseT Adapter for IB 122,00
IBM00AG520 Intel I350-T4 4xGbE BaseT Adapter 188,00
IBM00AJ121 IBM 500GB 7.2K 6Gbps NL SAS 2.5in G3HS H 168,00
IBM00AJ141 IBM 1TB 7.2K 6Gbps NL SATA 2.5in G3HS HD 315,00
IBM00AJ400 240GB 2.5' G3HS MLC Enterprise SSD 325,00
IBM00AJ405 IBM 480GB 2.5in G3HS SATA MLC Enterprise 660,00
IBM00AL533 Syst x 550W High Eff Plat AC Power Sup 154,00
 IBM00AM066 Ultraslim 9.5mm SATA DVD-ROM 61,05
IBM00D1998 Intel I350-T4 ML2 Quad Port GbE Adapter 150,00
IBM00FE333 IBM SFP 1000Base-T RJ-45 Transceiver 146,00
IBM00FK661 M5 8x 2.5in HS HDD with Expander 374,00
IBM00FK930 System x 550W AC Power Supply 140,00
IBM00FK932 System x 750W Platinum AC PSU 196,00
IBM00FK936 System x 900W Power Supply 191,00
IBM00FN118 IBM 2TB 7.2K 6Gbps NL SATA 3.5in G2SS 51 186,00
IBM00KA094 System x 550W Power Supply 159,00
IBM00KA096 System x 750W High Efficiency Platinum A 224,00
IBM00MJ103 8Gb FC SW SFP Transc(Pair) -V3700 113,00
IBM00MJ129 4TB 7,200rpm 6Gb SAS3.5 HDD V3700 305,00
IBM00MJ143 600GB 15K 12 Gb SAS 2.5 HDD V3700 415,00
IBM00MJ145 600GB 10K 6Gb SAS 2.5 HDD V3700 224,00
IBM00MJ147 900GB 10K 6Gb SAS 2.5HDD -V3700 387,00
IBM00MJ149 1.2TB 10K 6Gb SAS 2.5 HDD V3700 449,00
IBM00MJ154 200GB 12Gb SAS2.5 FlashDriveV3700 943,00
IBM00MJ166 3m SASCable(mSASHDtomSAS)V3700 111,00
IBM00MM690 LS 2.5' 1.2TB 10K SASHDD 305,00
IBM00MM730 LS 3.5' 4TB7.2K NLSASHDD 311,00
IBM00MN522 6TB 7.2K 12Gb SAS 3.5 Inch HDD 591,00
IBM00MN526 1.8TB 10K 12Gb SAS 2.5 Inch HDD 633,00
 IBM00NA119 6173 LTO 6 HH Fibre Drive Sled 2.449,00
IBM00NA271 1.8TB GSS 12Gb/s SAS 10K 512e 2.5in HDD 374,00
IBM00NA496 2TB 7.2K 12Gbps NL SAS 2.5in G3HS 512e H 394,00
IBM00NA526 2TB 7.2K 6Gbps NL SATA 2.5in G3HS 512e HDD 449,00
IBM00WG660 300GB 15K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 237,00
IBM00WG665 600GB 15K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 306,00
IBM00WG685 300GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 156,00
IBM00WG690 600GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 204,00
IBM00WG695 900GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 201,00
IBM00WG700 1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 281,00
IBM00Y3337 QLogic 16Gb FC Single-port HBA for IBM S 633,00
IBM00Y3341 QLogic 16Gb FC Dual-port HBA for IBM Sys 833,00
IBM01DC192 Storage 600GB 15K 2.5in SAS HDD 231,00
IBM01DC402 Storage 1.8TB 10K 2.5in SAS HDD 263,00
IBM01DC407 Storage 1.2TB 10K 2.5in SAS HDD 204,00
IBM01DC427 Storage 600GB 10K 2.5in SAS HDD 156,00
 IBM01DC482 Storage 400GB 3DWD SSD 2.5in SAS 403,00
IBM01DE347 Strg V3700 V2 300GB 2.5in 15K HDD 232,00
IBM01DE349 Strg V3700 V2 600GB 2.5in 15K HDD 387,00
IBM01DE351 Strg V3700 V2 900GB 2.5in 10K HDD 273,00
IBM01DE353 Storage V3700 V2 1.2TB 2.5in 10K 311,00
IBM0A36186 TP MOBILE BROADBAND - GLOBAL OPTION 77,59
IBM0A36306 ThinkPad Battery 44+ (6 Cell) 76,32
IBM0A65633 ThinkPad 1TB 5400rpm SATA 3.0Gb/s 9.5mm 4K Hard Drive 120,00
IBM0A89475 2TB7.2K3.5Ent6GbpsSATA HS HDD 251,00
IBM0B47308 ThinkStation 180GB SSD 164,00
IBM0B47320 ThinkPad 1TB 5400rpm 9.5mm SATA3 Hard Drive 113,00
IBM0C19501 Think Server 3.5IN 500GB 7.2K Enterprise SATA 6Gbps Hard Drive 108,00
IBM0C19530 ThinkServer 3.5IN 1TB 7.2K SAS 6Gbps Hot Swap Hard Drive 168,00
IBM0C19534 ThinkServer 8GB DDR3L-1600MHz 2Rx8 RDIMM 137,00
IBM10JX001NMH Skylake-U Core i7-6600U 8GB DDR4-2133Mhz 256GB SSD no ODD 1.255,00
 23.8in Non-Touch AIO Eth Giga (BlueTooth v4.1) 11-in-1 W10Pro 
IBM20ER003WMH Intel Core i7-6820HQ 2x8GB No memory 256GB PCIe-NVMe SSD 2.343,00
 DVD+-RW NVidia Quadro M3000M 17.3in FHD (1920 x 1080) AG IPS 
 LED Backlight Black Gigabit Ethernet Intel 8260 ACBGN Vpro + 
 BT4.1 Ready FPR 8 Cel 
IBM40A20090EU ThinkPad Ultra Dock - 90W EU 144,00
IBM40A40090EU ThinkPad OneLink+ 142,00
IBM40A60045EU ThinkPad WiGig Dock - EU 268,00
IBM40A70045EU ThinkPad USB3.0 Pro dock - EU 128,00
IBM40Y7663 ThinkPad 90W AC Adapter Europe 72,50NS
IBM40Y7668 Adapter/AC 90W for ThinkPad WITH SWITZERLAND LINE CORD 61,05
IBM40Y7700 Adapter 65W TBV ThinkPad T60(P) serie 66,14NS
IBM41U3196 ThinkPad T61/R61 Series 14i W 4-cell Standard Battery 94,12IN
IBM42D0494 Emulex 8Gb FC Dual-Port HBA 559,00
IBM42D0510 QLOGIC 8GB FC DUAL-PORT HBA 520,00
IBM46W0672 16GB 1x16GB 2Rx4 1.35V PC3L-12800 CL v2 232,00
IBM46W0761 32GB 1X32GB 4RX4 1.5V PC3-14900 CL13 599,00
IBM46W0788 8GB DDR4 1Rx4 1.2V 2133MHz LP RDIMM 160,00
IBM46W0792 8GB TruDDR4 Memory 2Rx8 1.2V PC4-1700 155,00
IBM46W0796 16GB DDR4 Memory 2Rx4 1.2V 2133MHz RDIMM 302,00
IBM46W0800 32GB Memory 4Rx4 1.2V 2133MHz LRDIMM 599,00
IBM46W0821 System x 8GB TruDDR4 Memory (1Rx4 1.2V)PC4-19200 CL17 2400MHz LP RDIMM 176,00
IBM46W0829 16GB TruDDR4 Mem PC4-19200 CL17 2400MHz 321,00
IBM46W0833 32GB TruDDR4 Mem PC4-19200 CL17 2400MHz 533,00
IBM47C8660 ServeRAID M5200 Series 1GB Flash/RAID 5 378,00
IBM47C8668 ServeRAID M5200 Series 4GB Flash/RAID 5 551,00
IBM4X70F28586 ThinkServer 8GB DDR3-1866MHz (1Rx4) RDIM 155,00
IBM4XB0F18668 ThinkStation 3TB 7200rpm 3.5inch SATA 6Gbps Hard Drive 176,00
IBM4XB0F28633 ThinkServer 2.5i 500GB 7.2K Enterprise SATA 6Gbps Hard Drive 134,00
 for ThinkServer TS140 
IBM4XB0H45209 HDD_BO TP 256GB SATA OPAL2.0 SSD 212,00
IBM4XB0K12266 HDD BO 3.5' 480GB PM863 SATA 6Gb HS SSD 387,00
 IBM6535EC1 EXS/Lenovo Stge V3700 V2 LFF Ctrol Encl 3.141,00
IBM7XB7A00035 2TB 7.2K SAS 12Gb Hot Swap 512n HDD 471,00
IBM81Y9670 300GB 15K 6GBPS SAS 2.5HS HDD 353,00
IBM81Y9690 1TB 7.2K 6GBPS SAS 2.5 SFF HS HDD 323,00
IBM81Y9730 1TB 7.2K 6GBPS SATA 2.5 SFFHS HDD 268,00
IBM90Y8872 600GB 2.5INCH SFF 10K 6GBPS HS SAS HDD 238,00
IBM95Y4808 32GB TruDDR4 Memory 2Rx4 1.2V PC4-170 496,00
IIYT2435MSCB2 24i LCD 1920 x 1080. VA panel. LED Bl. Speakers. DVI-D. HDMI. 290,00
 DisplayPort. 215 cd/m*2. USB-Hub (2xOut). 3000:1 Static Contr. 
 6ms. USB 10p Multi-Touch. Web+Mic. 
IIYTE7568MISB1AG 75i WIDE LCD 20-Points USB-Infra-Red Touch Screen. 3840 x 2160. 2.374,00
 4K IPS. LED Bl.Speakers. VGA2x HDMI3x DP1x RCA. 24/7. 
 350cd/m*2. 1200:1 Static Contrast. 8ms. 
LOG910001356BUN Wireless Presenter R400 5+1 158,00
 LOG910002235BUN6 Wireless Mouse M185 Swift Grey 59,72
LOG910002236BUN WIRELESS MOUSE M185 Blue 5+1 59,72
 LOG910002943BUN M105 Mouse Black 5+1 54,64
 LOG910003726BUN6 Corded Mouse M500 140,00
 LOG910003882BUN6 Wireless Mouse M560 176,00
 LOG920002479BUN Keyboard K120 for Business - US INT L 5+1 55,01
 LOG920002525BUN Keyboard K120 for Business - BLK - NLB - USB - EMEA 10+1 Bundle 58,57
 LOG920005217BUN6 Keyboard K280e for Business - US INT L 87,76
 LOG920007131BUN Wireless KBD K400 Plus BLK NLB 5+1 210,00
 LOG920008225BUN6 MK850 Performance WRLS Combo NLB - 2.4GHZ/BT - CENTRAL 557,00
 LOG920008226BUN6 MK850 Performance WRLS Combo US INTL - 2.4GHZ/BT - INTNL 466,00
 LOG960001056BUN6 HD Webcam C615 - EMEA 5+1 PROMO 350,00
 LOG960001088BUN6 C922 Pro Stream Webcam - N/A - EMEA 468,00
 LOG960001213 SmartDock Flex 697,00
 LOG980000810BUN6 Z200 Midnight Black speaker 5+1 140,00
 LOG980000814BUN6 Logitech® z150 Multimedia Speakers - MIDNIGHT BLACK 5+1 PROMO 105,00
 LOG981000406BUN6 USB Headset H390 5+1 PROMO 158,00
 LOG981000589BUN6 M720 Triathlon Mouse 5+1 PROMO 88,14
 LOGGROUPSMARTDOCK K/Logitech Group and Smart Dock 1.235,00
 LOGGROUPSMARTDOCKEXTBOX K/Logitech Group+SmartDock+ExtBox 1.441,00
 LOGGROUPSMARTDOCKMICS K/Logitech Group+SmartDock+Mics 1.441,00
 LOGGROUPSMARTDOCKMICSEXTBOX K/Logitech Group+SmartDock+ExtBox+Mics 1.595,00
 LOGNUCGRONL2 Kit Group inc NUC i5+K400 NL 2.038,00
 LOGSMARTDOCKCONNECTCAM K/Logitech Smart Dock and Connect Cam 839,00
 LOGSMARTDOCKEXTBOX K/Logitech SmartDock+Extender Box 709,00
 LOGSMARTDOCKMEETUP K/Logitech SmartDock+MeetUp 1.183,00
 LOGSMARTDOCKMEETUPEXTBOX K/Logitech SmartDock+MeetUp+Ext Box 1.389,00
 LOGSMARTDOCKMEETUPEXTBOXMICS K/Logitech SmartDock+MeetUp+Ext Box+Mic 1.513,00
 MNTSP3501AM VDSL Converter, Master : 1x 10/100 Mbps, 2x VDSL Ports of RJ-11 55,00
 VDSL CO modem 
MSFANB00021 Wired Keyboard 600 USB US-Int Black 11,81US-INT
 MSFFFQ00007 Surface Pro Signature Type Cover US-Int Platinum 116,00US-INT
 MSFJTX00005 Surface Go P4415Y 8GB 128GB-SSD 10'' touch W10P DEMO 262,00
 MSFKCN00007 Surface Go Type Cover Comm SC Eng Intl 70,19
ST1000LM048 BARRACUDA 2.5' 1TB SATA 6GB/S 5400RPM 128MB CACHE 7MM 41,50
STTESATAPLATE2 2 Port SATA to eSATA SLOT Plate M/F 5,83UK
STTMDP2DPMM2M 2m Mini DisplayPort to DisplayPort Cable M/M zwart 9,39
STTMU3MMSRA 3 ft Slim 3.5mm to Right Angle Stereo Audio Cable - M/M 2,44
STTPLATE9M 1 Port 9 pin DB9 Serial Port Bracket to 10 Pin Header 1,59
STTUSB32DVIEH USB 3.0 to DVI External Video Card Multi Monitor Adapter with 53,97
 1-Port USB Hub 1920x1200 
 TPLARCHERC8 AC1750 WiFi Gigabit Router 110,00
 TPLLB110E27 Smart Wi-Fi A19 LED Bulb 220-240V/50Hz 2700K Dimmable White No 28,60
 Hub Required 60WEquivalent 2.4GHz 802.11b/g/n works with 
 TP-LINK's Home Automation app Kasa (for 
TPLMC112CS WDM Fast Ethernet Media Converter Single Mode SC connector 28,60
 conversion between 10/100BASE-TX and 100BASE-FX full duplex Tx: 
 1310nm Rx: 1550nm up to 20 km cable length auto-MDI (X) housing 
 moun 
 TPLT1600G18TS JetStream16-Port Gig Smart Switch+2SPF 95,40
 TPLT1700X16TS JetStream' 16-port 10G Smart Switch 901,00
 TPLTLPA8033PKIT AV1300 Passthrough Powerline KIT Qualcomm 3 Gigabit Ports 95,40
 1300Mbps Powerline 2*2 MIMO HomePlug AV2 New PLC Utilit Twin 
 Pack 
 TPLTLSG105S 5-port Desktop Gigabit Switch 5 10/100/1000M RJ45 ports steel case 27,60
 TPLWBS210 Outdoor 2.4GHz 300Mbps Wireless Base Sta 27,31
 TPLWBS510 Outdoor 5GHz 300Mbps Wireless Base Stat 27,50
 TRCTS120GSSD220S SSD 120GB 2.5' SSD220S SATA 3 23,90
 TRCTS128GSSD230S 128GB 2.5' SSD230S SATA3 3D TLC Alum 28,62
 TRCTS128GUSD500S 128GB UHS-I U3 microSD with Adapter MLC 73,05
 TRCTS240GSSD220S 240GB 2,5' SSD220S SATA3 30,97
 TRCTS480GSSD220S SSD220S SATA3 480GB 2.5' TLC 62,48
 TRCTS500GSJ25M3S 500GB 2.5' Portable HDD 35,83
V7E2C6U03MBKS V7 CAT6 UTP 3M BLACK PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,44 **
V7E2C6U03MBLS V7 CAT6 UTP 3M BLUE PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,48 **
V7E2C6U03MGRS V7 CAT6 UTP 3M GREEN PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,48 **
V7E2C6U03MGYS V7 CAT6 UTP 3M GREY PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,44 **
V7E2C6U03MRDS V7 CAT6 UTP 3M RED PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,68 **
V7E2C6U03MWHS V7 CAT6 UTP 3M WHITE PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,48 **
V7E2C6U03MYLS V7 CAT6 UTP 3M YELLOW PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,48 **
V7E2C6U05MBLS V7 CAT6 UTP 5M BLUE PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,23 **
V7E2C6U05MGRS V7 CAT6 UTP 5M GREEN PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,53 **
V7E2C6U05MGYS V7 CAT6 UTP 5M GREY PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,61 **
V7E2C6U05MRDS V7 CAT6 UTP 5M RED PATCH CABLE RJ45 M/M va 4,12 **
V7E2C6U05MYLS V7 CAT6 UTP 5M YELLOW PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,61 **
 VISTCHDMI31 Techconnect 3:1 HDMI Switcher 94,34
 VISVMPCE3050212810EUSL VMP CE3050 2GB RAM 12GB SSD W10ENT 609,00
 VOD8715557014807 3-in-1 SIM kaart 0,00
 VTCHPV36K1A000B VERSO Compact 360mm Camera behuizing met zonnedak en verwarming 110/230VAC 39,00

De met ** gemerkte prijs is gebaseerd op een afname van 100 stuks. Zie info link voor de prijs bij andere aantallen.

Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 21-OKT-2018 om 09:47:16.
Vermelde prijzen onder voorbehoud, in EUR en exclusief BTW.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2018 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.