VB Computer Shop Online   

   Fujitsu storage adapters Paginanr: 66540000
Kunt u een artikel niet vinden? Geef hier één of meer trefwoorden in:
Klik hier voor meer artikelen van Fujitsu Technology Solutions

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    Storage adapters
 
    SCSI adapters
 
    RAID adapters
FUJS26361F3257L110 RAID Ctrl BBU Upgrade for RAID 5/6 144,00
FUJS26361F3554L512 RAID Ctrl SAS 6G 5/6 512MB 263,00
 
    SCSI cables
 
    Fiber Channel adapters
FUJS26361F3631L1 FC Ctrl 8Gb/s 1 channel QLE2560 MMF LC 1.644,00
FUJS26361F3631L2 FC Ctrl 8Gb/s 2 channel QLE2562 MMF LC 2.652,00
FUJS26361F3631L201 FC Ctrl 8Gb/s 1 Kanal QLE2560 MMF LC LP 1.644,00
 
    Fiber Channel switches
 
    Fiber Channel kabels
 
    Fiber Channel GBICS
FUJS26361F3986L1 SFP MODULE GBE RJ45 va 137,00 **

De met ** gemerkte prijs is gebaseerd op een afname van 100 stuks. Zie info link voor de prijs bij andere aantallen.

Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 13-DEC-2019 om 09:44:13.
Vermelde prijzen onder voorbehoud, in EUR en exclusief BTW.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2019 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.