VB Computer Shop Online   

  Wyse - Nieuwe artikelen

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
DEL1M9F0 5020 TC/GX-415GA 4G 32MB W10 443,00
 DEL1RXFT 5040 AIO/AMD G-T48E 1.4GHz DC/2GB/8GB Flash/Adj Stand/No492,00
 Wifi/Mouse/ThinOS8.3/3Yr CAR 
 WYS400AHID 8TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 512e 3.5in Hotpl 343,00
 WYS47010645 Dell 5M LC-LC Multimode Optical Fibre 25,11
 WYS470AASE 6G SAS CableMINI to HD 3M Customer Kit 75,87
 WYS470AAWN Dell Networking Cable QSFP+to QSFP+40G 406,00
 WYS470AAXI Dell Networking Cable QSFP+to QSFP+40G 453,00
 DEL48CFM DVI Splitter Cable Customer Install 20,19
 DEL4C6PY Dual Mounting Bracket Kit 32,19
 DEL575BBFN Dual VESA Mounting Bracket Kit - thin client to monitor32,19
 mounting kit - Kit 
DEL575BBFP Mounting Bracket for P-Series Monitors - Fixed Stand - Kit 31,21
 DEL5PRKM Dual Mount Bracket 7010/7020 thin 38,64
 WYS83W5R Behind Monitor Mount for P-Series 2017 38,64
 DEL9M9M1 BNL/BTP/Wyse 5010 TC/AMD G-T48E 1.4GHz DC/2GB/8GB Flash/Verti311,00
 Stand/Mouse/Thin OS/3Yr CAR 
 WYS9WMWY KIT BRKT MTG MON P-SRS THNC 34,78
 DELDNJPG BNL/BTP/Wyse 5010 TC/AMD G-T48E 1.4GHz DC/4GB/16GB Flash/Verti275,00
 Stand/Mouse/WES7 EN/3Yr CAR 
WYSGDGV4 BTS/Wyse 3040 TC/Intel 1.44GHz QC/2GB/8G 226,00
 DELH5T5C Dual Mount Bracket Kit 3010 thin 32,19
 DELRVWC8 Wall Bracket 5010/5020/7010/7020 12,85
DELTM60V BNL/Wyse 5060 TC/AMD Steppe Eagle 2.4GHz QC/4GB/8GB Flash/No345,00
 TPM/Verti Stand/NoWifi/Mouse/ThinOS/3Yr CAR 
 WYSTYHKP 5060 thin client 338,00
 DELXJPHN BNL/BTP/Wyse 5030 PCoIP ZC/TERA2321/512MB/32MB Flash/Hori286,00
 Stand/Mouse/30W/Zero PCoIP/3Yr CAR 


Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 25-JUN-2018 om 08:54:14.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2018 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.